top of page

Hizmetlerimiz

ME-WE olarak tasarımı yapmak için yapmayız. Tasarımlarımız  bir şeyleri anlatmalı, mesajlar vermeli ve artık dünyada alışagelmiş kavramları yıkmalıdır. Ben buradayım işte o aradığın farklı benliğim demelidir. Bu çerçevede konuşacak olursak, ne kadar teknik detaya ve bilgiye sahip olursak olalım, duygu ve hislerimiz ile hareket etmediğimiz sürece iç mekan çözümlemelerimizde başarı beklememiz hiç de normal olmayacaktır. Bu anormal durumu aşmak için gerekli olan yetenek, duygu ve yaratıcılık ME-WE olarak bizde vardır

>

ANKAR İÇ MİMAR EV DİZAYN DEKOR
ANKARA İÇ MİMAR OFİS DİZAYN DEKOR

ME-WE olarak iş yerleriniz ve ofisleriniz de uyguladığımız tasarım ve çalışmalar ile daha kurumsal ve daha profesyonel tasarım çözümleri sunarak hem iş potansiyelinizi arttırıyoruz hem de tasarımlarımız ile sunduğumuz keyifli çalışma ortamlarında çalışmayı daha keyifli ve verimli hale getiriyoruz.

>

Konut projelerimiz de ME-WE olarak "Kullanıcı Odaklı" olarak tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Tasarlanan Konut yalnızca kullanıcıya özel olup kullanıcın kişiliğini ve özel hayatını yansıtarak, tasarım kullanıcıyı konutunda huzurlu, güvenli ve özel hissettirmeyi amaçlamaktadır.

>

ANKARA MİMARİ PROJE İÇ MİMAR
ANKARA KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar bir bütündür.Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır.

>

ME-WE olarak Türkiye’de fikri ve sınai mülkiyet hakları konusunda genel halk ve girişimciler arasında yeterli bilgi ve bilinç oluşturulabilmesi amacıyla bu konularda danışmanlık ve vekalet hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yaptığımız tasarımlar ve oluşturduğumuz kurumsal markalara da bu hizmetimizi hiçbir ekstra ücret talep etmeden vermekteyiz.

>

ANKARA MARKA PATENT VEKİL TESCİL
bottom of page