Hizmetlerimiz

ME-WE olarak tasarımı yapmak için yapmayız. Tasarımlarımız  bir şeyleri anlatmalı, mesajlar vermeli ve artık dünyada alışagelmiş kavramları yıkmalıdır. Ben buradayım işte o aradığın farklı benliğim demelidir. Bu çerçevede konuşacak olursak, ne kadar teknik detaya ve bilgiye sahip olursak olalım, duygu ve hislerimiz ile hareket etmediğimiz sürece iç mekan çözümlemelerimizde başarı beklememiz hiç de normal olmayacaktır. Bu anormal durumu aşmak için gerekli olan yetenek, duygu ve yaratıcılık ME-WE olarak bizde vardır

>

ME-WE olarak iş yerleriniz ve ofisleriniz de uyguladığımız tasarım ve çalışmalar ile daha kurumsal ve daha profesyonel tasarım çözümleri sunarak hem iş potansiyelinizi arttırıyoruz hem de tasarımlarımız ile sunduğumuz keyifli çalışma ortamlarında çalışmayı daha keyifli ve verimli hale getiriyoruz.

>

Konut projelerimiz de ME-WE olarak "Kullanıcı Odaklı" olarak tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Tasarlanan Konut yalnızca kullanıcıya özel olup kullanıcın kişiliğini ve özel hayatını yansıtarak, tasarım kullanıcıyı konutunda huzurlu, güvenli ve özel hissettirmeyi amaçlamaktadır.

>

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar bir bütündür.Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır.

>

ME-WE olarak Türkiye’de fikri ve sınai mülkiyet hakları konusunda genel halk ve girişimciler arasında yeterli bilgi ve bilinç oluşturulabilmesi amacıyla bu konularda danışmanlık ve vekalet hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yaptığımız tasarımlar ve oluşturduğumuz kurumsal markalara da bu hizmetimizi hiçbir ekstra ücret talep etmeden vermekteyiz.

>

© 2017 by ME-WE. All rights reserved.

 

0 312 666 54 56   |   info@me-wedesign.com    |   Ankara Turkey